O nas

Zazwyczaj gdy włączasz radio, słyszysz kolejny raz ten sam popowy hit, który wszystkie rozgłośnie wałkują od kilku tygodni. Gdy ktoś Cię zapyta o to, co w tej chwili jest na tzw. topie w muzyce, wymienisz tych wykonawców, którzy pojawiają się w codziennej ramówce, z częstotliwością 1,5 raza na godzinę. Inaczej jest w #9metrów.

W rzeczywistości jednak, świat jest pełen wspaniałej muzyki, której nigdy nie odtworzy żadna, duża rozgłośnia radiowa. Ich playlisty rządzą się zazwyczaj swoimi prawami. Muzyka, której musisz poszukać samodzielnie, może zaoferować Ci dużo więcej. Jest zazwyczaj przygotowana przez ludzi, którzy odnajdują w niej pasję.

W #9metrów dajemy Ci dostęp do prawdziwej, dobrej muzyki niezależnej. Takiej, którą muzycy nagrali, nie ulegając presji i wskazówkom wydawcy. Muzyki totalnej, która wyraża jej twórcę. Przedstawia prawdziwe emocje, które towarzyszyły powstawaniu dzieła. Takiej, która zasługuje na głęboką interpretację warstwy lirycznej ale i muzycznej.

Znajdziesz u nas również stylowe koszulki i bluzy, oraz ciekawe akcesoria odzieżowe. Wyraź siebie w naszych ubraniach. Znajdziesz swój ulubiony album na płycie kompaktowej, winylu, kasecie magnetofonowej lub w formacie cyfrowym. Ciesz się niezależnością i pozostań niezależny.

Sprawdź również naszego Facebooka
Pytania o produkt prosimy kierować poprzez formularz kontaktowy.